Uitnodiging voor ’Le Petit Paris’ in Cadeautjestijd!…
Onze optiekzaak bestaat 17 december twintig jaar. Ook ’Le Petit Paris’ waarmee wij enthousiast aandacht aan kunst uit de regio geven bestaat tien jaar! Om dit te vieren hebben wij een gezellig ’Le Petit Paris’ weekend georganiseerd.
Dit sfeervolle event is op zaterdag 13 december (14-17+u) en zondag 14 december (14-17u) te bezoeken. Dan kan je op drie verdiepingen in onze ’optiek-galerie’ bij de foto-expositie van ’Fotogroep Philippine’ een kunstrondleiding krijgen en Lucie de Groene leidt je graag rond bij haar keramiekexpositie. Ook is er op drie verdiepingen een breed scala aan diverse kunstenaars uit Zeeuws-Vlaanderen en België voor een ‘Meet & Greet’ aanwezig. Zoals Annemiek Hamelink met fijnzinnig speels porselein, Mady Vermaerke met boekbindkunst, Kristin van Nuffel met keramiek, Rina de Korte met aquarellen, aquareltassen en lino’, Katrien Kerckhaert met sieraden, Gabriele Kliem met textielkunst, Gusta Voet-De Munck met beeldende kunst en aquarellen en Anne Mannaerts met beeldende kunst. Verder is er een selectie poëzie, beeldende constructies, mix media van Patrice Domenique Troost, Hugo Kaïret & Pieter Bas te bezichtigen.
Op je ‘kunstroute’ kom je kunstzinnige cadeautjes in allerlei vormen, maten en prijsklassen tegen. Kom luisteren naar de sfeervolle live muziek door gitarist Herman Smies en laat je door al het moois verrassen. Neem gerust iemand mee. Voel je welkom op ’Le Petit Paris’ in Cadeautjestijd!
Tekst & layout: Rosette de Schaap

